Dijital Pazarlama Danışmanı

Gürbüz Özdem
1 Dk. Okuma

Dijital Pazarlama Danışmanı, çalıştığı işletme, marka veya kişiler için hedef pazar ve kitlesini tespit eden, müşterilerini daha tanınır hale getiren ve kitle iletişimini sağlayan uzmandır.

Ben Gürbüz Özdem Dijital Pazarlama Danışmanı olarak hizmet verdiğim marka ve işletmeler için oldukça iyi sonuçlar sağladım. İşletme ve markanız için çalışmak onur verici olacaktır.

İyi bir Dijital Pazarlama Danışmanı olarak dijital faaliyetlerinizde müşteri, proje ve iş yönetimini sağlamak görevimdir.

Dijital Pazarlama Danışmanı dijital pazarlama kanallarını kullanmanın yanı sıra yazılım projeleri ile de müşterilerine destek vermektedir.

Dijital Pazarlama Danışmanı Konusunda Müşterileri İçin Neler Yapar?

Dijital Pazarlama Danışmanı olarak ben ve ekibim neler yapıyoruz: web yazılım, web tasarım, içerik, seo, sem, reklam, sosyal medya ve bir dijital çözümü sunuyoruz.

Dijital Pazarlama Danışmanı Ajansımız

Ben ve ekibim Adapte Dijital içerisinde ki Dijital Pazarlama Danışmanı çalışanlarız. Geliştirdiğimiz Verimli Dijital Model ile işletme, kişi veya markalara hizmet veriyoruz. Dijital Pazarlama Danışmanı olarak bizden hizmet alabileceğiniz paketlerimizi inceleyebilir ve satın alabilirsiniz: Dijital Paketleri

Bu Yazıyı Paylaş
Bir yorum bırakın

Bir yanıt yazın