E-Ticaret Uzmanı

Adapte Dijital
2 Dk. Okuma

E-Ticaret Uzmanı, çalıştığı işletme, marka veya kişiler için hedef pazar ve kitlesini tespit eden, müşterilerini daha tanınır hale getiren ve kitle iletişimini sağlayarak satışa yapan ve arttıran uzmandır.

E-ticaret uzmanı, e-ticaret web siteleri üzerinden; servis ve ürünlerin pazarlanması, stok yönetim kontrollerinin sağlanması, marka bilinirliğinin arttırılması ve dijital pazarlamanın yapılması işlemlerini yürütür.

Ben Gürbüz Özdem E-Ticaret Uzmanı olarak hizmet verdiğim marka ve işletmeler için oldukça iyi sonuçlar sağladım. İşletme ve markanız için çalışmak onur verici olacaktır.

İyi bir E-Ticaret Uzmanı olarak dijital faaliyetlerinizde müşteri, proje ve iş yönetimini sağlamak görevimdir.

E-Ticaret Uzmanı dijital pazarlama kanallarını kullanmanın yanı sıra yazılım projeleri ile de müşterilerine destek vermektedir.

E-Ticaret Uzmanı Konusunda Müşterileri İçin Neler Yapar?

E-ticaret uzmanı e ticaret web sitesi trafiğini ölçme ve yükseltme, satış verilerini analiz etme ve verilere göre yeni davranışlar geliştirme gibi tüm internet ve dijital stratejilerin kuruculuğu ve yol göstericiliğini yerine getirir.

E-Ticaret Uzmanı olarak ben ve ekibim neler yapıyoruz: web yazılım, web tasarım, içerik, seo, sem, reklam, sosyal medya ve bir dijital çözümü sunuyoruz.

İşletme veya markanın yazılımdan dijital pazarlama ve iletişim faaliyetlerini kurgulamak ve kurmak e-ticaret uzmanının işidir.

Çevrimiçi pazarlama stratejilerini araştırmak, geliştirmek ve uygulamak, sonuçlarını raporlamayı e-ticaret uzmanı yapar.

Satış, reklam, pazarlama, arama motorları, yazılımsal geliştirmeler, veri analizi ve strateji geliştirmekten anlamalıdır e-ticaret uzmanı.

E-Ticaret Uzmanı Ajansımız

Ben ve ekibim Adapte Dijital içerisinde ki E-Ticaret Uzmanı çalışanlarız. Geliştirdiğimiz Verimli Dijital Model ile işletme, kişi veya markalara hizmet veriyoruz. E-Ticaret Uzmanı olarak bizden hizmet alabileceğiniz paketlerimizi inceleyebilir ve satın alabilirsiniz: Dijital Paketleri

Bu Yazıyı Paylaş
Bir yorum bırakın

Bir yanıt yazın