İşinizi büyütün, genişletin ve güçlendirin...

Gürbüz Özdem, birçok projenin girişimcisi, birçok arkadaş projesinin destekçisi bir dijital sevdalısıdır. Ve Gürbüz Özdem, Adapte Dijital’in kurucusu, CEO’su, Verimli Dijital Model’in yaratıcısıdır.

Gürbüz Özdem

Adapte Dijital | CEO, Kurucu

Gürbüz Özdem, birçok projenin girişimcisi, birçok arkadaş projesinin destekçisi bir dijital sevdalısıdır. Ve Gürbüz Özdem, Adapte Dijital’in kurucusu, CEO’su, Verimli Dijital Model’in yaratıcısıdır.

Verimli Dijital Model’e dijital hizmetlerin “Tek Düzen Hesap Planı” diyor.

Gürbüz, internette ve dijital yaşamda gelişmekte olan ne varsa takip eder, gelişime destek olur ve çevresine sunar. Dijital ile en ileri görüşlü düşünceleri, fikirleri ve içerikleri geliştirmek için tutkuyla çalışır.

Gürbüz, yaptığı her işi yaşama katkı sunmak ve geleceğe miras bırakabilme sorumluluğuyla yapar.

Gürbüz trendleri, değişimleri erkenden tanır ve bu değişimlerin pazar ve tüketici davranışlarını nasıl etkilediğini kalıplar üreterek başkalarının anlamasına yardımcı olur.

Gürbüz Özdem, özünde iş geliştirme uzmanı ve davranış bilimcisidir. İş kurmaya, geliştirmeye ve davranışları ölçemeye yardımcı olmayı çok sever.

Paylaşımcı, dayanışmacı, yardımsever, adil olmayı, sorumluluk sahibi, karşılıklı anlayış ile hareket etmeyi sever ve tutkuyla ilkeli davranır. Sözlerini tutmak, dürüstçe yaşamak olmazsa olmazı, en başta ki kuralıdır.

Gürbüz Özdem’e başlıca özelliklerin nelerdir dediğinizde, bir çırpıda; “dürüstüm, cesurum, paylaşımcıyım, ilkeliyim, adilim, konuşkanım, samimiyim, eğlenceliyim, güler yüzlüyüm, onurluyum, namusluyum, ahlaklıyım, etik değerlere önem veririm, çekiciyim, güçlüyüm, zekiyim, yaratıcıyım, dengeliyim, dayanışmacıyım” der.

Gürbüz’ün üstlendiği görevleri, geliştirdiği uzmanlıkları: CEO, Kurucu, Dijital Uzmanı, İş Geliştirme Uzmanı, Dijital Pazarlama Uzmanı, İçerik Geliştirme Uzmanı, SEO Uzmanı, Google Ads Uzmanı, Facebook Ads Uzmanı.

Gürbüz, 2022 yılına kadar dijital üzerine bilgisini ve uzmanlıklarını geliştirmek için çalıştı. Ve şimdi çevresini daha da geliştirip, milyonlara bu bilgisini sunmak istiyor.

Adapte Dijital, Gürbüz Özdem’in yaratmış olduğu “Verimli Dijital Model” ile web tasarımı, dijital medya, stratejik danışmanlık, etkileyici pazarlama, kişisel marka oluşturma, KOBİ pazarlaması, kurum içi danışmanlık, dijital denetimcilik ve dijital danışmanlık hizmetleri veriyor.

Gürbüz Özdem’in tutkuyla yanıp tutuştuğu hayali Türkiye’de bilişim yöne veren en üst makamlarda yer alıp, dünyada da bilişimde kanaat önderliği yapmaktır.

Ülkesi ve ülkesinin geleceği için özveriyle çalışmayı kendisine şiar edinmiştir.

Hayatının Akışı Üzerine

Gürbüz Özdem 1980 yılında Kütahya’da doğmuştur. Aslen Kütahya’lı olmasına rağmen İstanbul ve Yeşilköy’ sevgiyle bağlıdır.

Tarım toplumunda büyümüş her köylü çocuğu gibi iş hayatına çok erken yaşlarda başlamıştır. Çalışmaya karşı inancı ve sevgisi bu yaşlardaki etkinliğine dayanıyor.

Lise yıllarından itibaren çalışma hayatının içinde olmuştur. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nin bitirmiştir. On sekiz yaşından itibaren kendi hesabına çalışmıştır. 17 yıl muhasebe, finans işinde kendi hesabına çalışmış ve firmasını yönetti.

Finans çalışmalarını sürdürürken Mege Yapı Malzemelerini kurdu ve uzun yıllar sürdürdü.

İnternet sevdası 2005 yılında forum yöneticiliği, 2013 kadar yönetmiş olduğu kültür, sanat siteleri, 2013 yılında kurmuş olduğu buyingo.com ile ateşlendi.

Buyingo.com kuruculuğundan sonra web siteleri yapma ve dijital pazarlama alanlarına daha çok ilgi duydu.  2015 yılında web yazılım firması Mege Bilişim’i Mehmet Şenol ile birlikte kurdu. Megesoft yazılım markasıyla bir çok işletmeye web tabanlı e-ticaret ve kurumsal site destekleri verdi.

Megesoft markası yüzlerce site yapıp yöneterek sektöre katkı sundu.

2020 yılında sadece web yazılım ile sınırlı kalmak istemedi. Yüzlerce müşteri projesini kurmak, yönetmekten elde ettiği deneyimini dijital PR ve dijital pazarlama başlıkları altında sunmak istedi. Ve Adapte Dijital’i kurdu.

Adapte Dijital daha çok genç olmasına rağmen birçok projede müşteriler çok etkili sonuçlar sundu.

Gürbüz Özdem;

“Ben dijital içerisinde bir gezgindim. Birçok eş dost projesinde en küçük detayı dahi kaçırmamak için karşılıksız çalıştım. Birçok müşteri işini bedelini düşünmeden en iyi şekilde yerine getirdim. Ve bu sayede daha yolunun en başında olan bu sektörde paha biçilemez değerde deneyime ve bilgiye sahibim” diyor.

Adapte Dijital’in Türkiye’nin en iyi dijital danışmanlık firması olması için canla başla çalışacağını sürekli tekrarlıyor.

Adapte Dijital büyürken en çok istedikleri arasında ki medya markası Mediapiart’ı kurdu.

Gürbüz Özdem;

“Hayatımı, bundan beş yüz yıl sonra dahi adımın iyi anılması için harcayacağım.”

diyor.

İş Geliştirme Uzmanı

İş geliştirmek için bilgi ve deneyime sahip

Dijital Danışman

Tüm dijital işlerde danışmanlık

Dijital Denetçi

Dijital birimleriniz doğru ve verimli mi?