Dijital Pazarlama Uzmanı

Gürbüz Özdem
1 Dk. Okuma

Dijital Pazarlama Uzmanı, çalıştığı işletme, marka veya kişiler için hedef pazar ve kitlesini tespit eden, müşterilerini daha tanınır hale getiren ve kitle iletişimini sağlayan uzmandır.

Ben Gürbüz Özdem Dijital Pazarlama Uzmanı olarak hizmet verdiğim marka ve işletmeler için oldukça iyi sonuçlar sağladım. İşletme ve markanız için çalışmak onur verici olacaktır.

İyi bir Dijital Pazarlama Uzmanı olarak dijital faaliyetlerinizde müşteri, proje ve iş yönetimini sağlamak görevimdir.

Dijital Pazarlama Uzmanı dijital pazarlama kanallarını kullanmanın yanı sıra yazılım projeleri ile de müşterilerine destek vermektedir.

Dijital Pazarlama Uzmanı Konusunda Müşterileri İçin Neler Yapar?

Dijital Pazarlama Uzmanı olarak ben ve ekibim neler yapıyoruz: web yazılım, web tasarım, içerik, seo, sem, reklam, sosyal medya ve bir dijital çözümü sunuyoruz.

Dijital Pazarlama Uzmanı Ajansımız

Ben ve ekibim Adapte Dijital içerisinde ki Dijital Pazarlama Uzmanı çalışanlarız. Geliştirdiğimiz Verimli Dijital Model ile işletme, kişi veya markalara hizmet veriyoruz. Dijital Pazarlama Uzmanı olarak bizden hizmet alabileceğiniz paketlerimizi inceleyebilir ve satın alabilirsiniz: Dijital Paketleri

Bu Yazıyı Paylaş
Bir yorum bırakın

Bir yanıt yazın

Dijital Pazarlama Uzmanı

Adapte Dijital
1 Dk. Okuma

DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI

Dijital pazarlama uzmanı, işletme ve markalar için hedef pazar ve kitlesini tespit eden, markayı daha tanınır hale getiren ve kitle iletişimini güçlendirmek için çalışır.

İşletme ve markaları için dijitalde geliştirmeyi en şekilde yerine getirir.

İş Geliştirme Uzmanı

Dijital Danışman

Tüm dijital işlerde danışmanlık

Dijital Denetçi

Dijital birimleriniz doğru ve verimli mi?

Bu Yazıyı Paylaş