İş Geliştirme Uzmanı

Adapte Dijital
1 Dk. Okuma

İş Geliştirme Uzmanı, çalıştığı işletme, marka veya kişiler için hedef pazar ve kitlesini tespit eden, müşterilerini daha tanınır hale getiren ve kitle iletişimini sağlayan uzmandır.

Ben Gürbüz Özdem İş Geliştirme Uzmanı olarak hizmet verdiğim marka ve işletmeler için oldukça iyi sonuçlar sağladım. İşletme ve markanız için çalışmak onur verici olacaktır.

İyi bir İş Geliştirme Uzmanı olarak dijital faaliyetlerinizde müşteri, proje ve iş yönetimini sağlamak görevimdir.

İş Geliştirme Uzmanı dijital pazarlama kanallarını kullanmanın yanı sıra yazılım projeleri ile de müşterilerine destek vermektedir.

İş Geliştirme Uzmanı Konusunda Müşterileri İçin Neler Yapar?

İş Geliştirme Uzmanı olarak ben ve ekibim neler yapıyoruz: web yazılım, web tasarım, içerik, seo, sem, reklam, sosyal medya ve bir dijital çözümü sunuyoruz.

İş Geliştirme Uzmanı Ajansımız

Ben ve ekibim Adapte Dijital içerisinde ki İş Geliştirme Uzmanı çalışanlarız. Geliştirdiğimiz Verimli Dijital Model ile işletme, kişi veya markalara hizmet veriyoruz. İş Geliştirme Uzmanı olarak bizden hizmet alabileceğiniz paketlerimizi inceleyebilir ve satın alabilirsiniz: Dijital Paketleri

Bu Yazıyı Paylaş
Bir yorum bırakın

Bir yanıt yazın

İş Geliştirme Uzmanı

Adapte Dijital
1 Dk. Okuma

İŞ GELİŞTİRME UZMANI

İş geliştirme uzmanı; yeni pazarlar tespit edilmesi ve bu pazarlara uygun yaklaşım stratejisi belirlenmesi için çalışır. Firmalara göre yeni müşteri bulmak, müşteri ihtiyaçlarını tespit etmek ve çözüm odaklı çalışarak ürün geliştirmek, iş geliştirme uzmanının görevlerindendir.

İş geliştirme; bir şirketin müşterilerine, faaliyet gösterdiği sektöre ve çalışanlarına değer yaratmasıdır. İş geliştirme süreci genel olarak potansiyel iş fırsatlarının değerlendirilebilmesi için analitik araştırılmalar yapılması, gerekli adımların sırasıyla belirlenmesi, uygulanması ve takip edilmesini içerir.

İş Geliştirme Uzmanı

Dijital Danışman

Tüm dijital işlerde danışmanlık

Dijital Denetçi

Dijital birimleriniz doğru ve verimli mi?

Bu Yazıyı Paylaş