Verimli Dijital Model · Adapte Dijital

Gürbüz Özdem
3 Dk. Okuma

Gürbüz Özdem kurucusu olduğu dijital pazarlama / pr ajansı Adapte Dijital için Verimli Dijital Model‘i geliştirdi. Müşterilerinin web ve dijital yönetimini Verimli Dijital Model ile yerine getiriyorlar. Dijital Danışmanlık ve dijital denetim hizmetlerini Verimli Dijital Model sayesinde kolayca yerine getiriyor.

Dijitalin her noktasında  Verimli Dijital Model’i kullanarak, müşterilerimizin operasyonlarını rekabetçi avantaja dönüştürmesini sağlıyoruz.

Verimli Dijital Model (Veridiji); Küçük, orta ve her ölçekten işletmelerin ihtiyacı olan web sitesi ve dijital pazarlama çalışmalarını verimli yönetmek için Adapte Dijital’in geliştirdiği modeldir.

Web Üretimi ve Yönetimi

Verimli Dijital Model, web siteniz yoksa amacınıza ve hedef kitlenize göre web sitenizi tasarlar, üretir. Amacınızı, hedef kitlenizi ve gelecek tahminlerini verimlilik esaslarına göre yapar.
Verimli dijital model ile web tasarımı, lütfen inceleyin.

İçerik Üretimi ve Yönetimi

Verimli Dijital Model; web sitesinden, reklama, sosyal medya hesaplarına ve dijitalde kitlenizin ulaşacağı her kanala içerik ve grafik üretir. Verimlilik için sonuçlarını ölçer ve daha iyisine odaklanır.
Neler Yapıyoruz, Lütfen İnceleyin.

Listeleme Yönetimi


Arama Motorlarında üst sıralar, listeleme gerekli tüm alanlarda çalışmalar. Google Ads, Facebook Ads ve diğer dijital reklam kanallarında doğru sıralamalar, SEO, organik geliştirme çalışmalarını yapar ve yönetir. 
Tüm iş başlıkları için lütfen tıklayın.

Dijital Pazarlama ve Medya

Verimli Dijital Model, en etkin şekilde dijital pazarlamanızı ve medyanızı yönetir. Google Ads, Facebook Ads ve diğer dijital reklam kanallarının yönetimi ile PR ve satışınız arttırır. Hedef kitlenize ulaşıp çevrenizi genişletmek için gereken performans ve verimlilik çalışmalarınızı yönetir.
Dijital Pazarlamada Ne Yapıyoruz, Lütfen inceleyin …

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarının açılışı, düzenleme, iyileştirme, paylaşım, organik takipçi kazandırma ve kitle yönetimi çalışmalarını yapar. Sosyal medya operasyonlarınızı verimli şekilde yönetir.
Sosyal Medya İçin Neler Yapıyoruz, Lütfen İnceleyin.

Pazaryeri ve Satış Kanalları Yönetimi

Verimli Dijital Model, en etkin şekilde pazaryeri ve satış kanalları üzerinde dijital pazarlamanızı yönetir. Trendyol, Etsy, Amazon, Hepsiburada ve diğer dijital satış kanallarının yönetimi için gereken performans ve verimlilik çalışmalarınızı yönetir.
Pazaryeri ve Satış Kanalları Yönetiminde Ne Yapıyoruz, Lütfen inceleyin …

Kitle İletişimi ve Yönetimi

Sosyal medya hesapları, pazaryeri, satış kanalları, Google alanları ve bir çok dijital mecrada kitle oluşturup, iletişim kurup yönetebilirsiniz. Düzenleme, iyileştirme, paylaşım, organik takipçi kazandırma ve kitle yönetimi çalışmalarını yapar.
Sosyal Medya İçin Neler Yapıyoruz, Lütfen İnceleyin.

Veri ve Müşteri Yönetimi

Veri Yönetimi işiniz, markanız ve işletmeniz için çalışmalardan ortaya çıkan sonuçları analiz eder, değerlendirir, bilgiye dönüştürürüz. Çalışmalar ile müşterilerinizin, kullanıcılarınızın ihtiyacını anlayıp ona uygun alternatif çözümleri üreterek gelişiminize destek olur.
İş ve marka geliştirmeyi lütfen inceleyin.

Dijital Danışmanlık ve Dijital Denetim

Dijital danışman olarak işletme ve markaların dijitalde yol göstericiliğini yapabiliyoruz. İşletme ve markaların dijital birim ve dijital faaliyetlerini dijital denetim hizmetimizle denetleyebiliyoruz.

Bu Yazıyı Paylaş
Bir yorum bırakın

Bir yanıt yazın